İlköğretim Programı – İngilizce

İlköğretim çağında (2 – 8. sınıf) bulunan öğrencilere yönelik hazırlanan İngilizce programımızda toplam 7 farklı seviyede eğitim verilmektedir. 4. sınıf ve üstü sınıflarda eğitim görecek öğrencilerimiz yazılı ve sözlü seviye tespite tabi tutularak yaş ve seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Her seviye;

  • Kış döneminde; 30 hafta x 4 ders = 120 ders
  • Yaz döneminde; 17 gün x 6 ders = 102 ders

olarak tamamlanmaktadır. Her dersin süresi 40 dk olup, farklı seans alternatiflerine şube bağlantılarımızdan ulaşılabilir. Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) dil yeterliliği ölçütlerine ve GESE (Graded Examinations in Spoken English) seviyelerine göre kurlarımızın hedefleri aşağıdaki şekildedir.

Lise Programı – İngilizce

Ortaöğretim çağında (9. – 12. sınıf) bulunan öğrencilere yönelik hazırlanan İngilizce programımızda toplam 6 farklı seviyede eğitim verilmektedir. Eğitim görecek öğrencilerimizin tümü yazılı ve sözlü seviye tespite tabi tutularak seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Programımız her seviyede güz veya bahar dönemlerinde (15 hafta x 6 ders) 90 derste tamamlanmaktadır. Her dersin süresi 40 dk. olup, farklı seans alternatiflerine şube bağlantılarımızdan ulaşılabilir.

Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) dil yeterliliği ölçütlerine ve GESE (Graded Examinations in Spoken English) seviyelerine göre kurlarımızın hedefleri aşağıdaki gibidir.

İlköğretim çağında (2 – 8. sınıf) bulunan öğrencilere yönelik hazırlanan İngilizce programımızda toplam 7 farklı seviyede, Ortaöğretim çağında (9. – 12. sınıf) bulunan öğrencilere yönelik hazırlanan İngilizce programımızda toplam 6 farklı seviyede eğitim verilmektedir.